Ako nám chcú ilumináti dobre

Autor: Ivan Zich | 11.2.2016 o 13:46 | (upravené 11.2.2016 o 14:22) Karma článku: 4,97 | Prečítané:  1068x

Zrejme len málokto dnes pochybuje, že za šírením konšpiračných teórií je do značnej miery zodpovedná paranoja – samozrejme, s výnimkou oných šíriteľov. Pri čítaní o nej som však narazil aj na opak, ktorým je tzv. pronoja.

Najľahšie by sa tento stav dal opísať ako konšpirácia naruby: máte neustále pocit, že celý vesmír robí všetko len pre vaše ctené blaho. Poďme teda začať s novým trendom: pozitívnymi konšpiráciami :-)

O pôvode Slovanov

Dlho sme počúvali, že zapredaní archeológovia ukrývajú dejiny Slovanov staré desiatky, stovky tisíc, ba možno až stámilióny rokov. Všetko len preto, aby sa mohli voziť vo svojich škodovkách a brať si hypotéky na 40 rokov. Ich cieľom je, aby obrovská moc Slovanov, po celé známe dejiny utajovaná, nemohla vystúpiť proti krajinám Západu a zadusiť nekro-iluminátsko-jašteričiu hordu železnou robotníckou päsťou!!!!

Alebo....žeby to bolo inak? Čo ak Slovania nie sú ešte natoľko vyspelí, aby svoje staré technológie (ako je instantná vodka, vesmírne lode z damaskového polypropylénu,...) dokázali zodpovedne využívať? Čo ak iba Slovania dokážu ovládnuť svoje staré technológie? Možno preto nás židosexuálni pterodaktyli zdiaľky sledujú a pomaly posúvajú vpred, aby raz svet vďaka nám rozkvitol!! Teraz na nás zoslali rôzne rany (mačací mor, Fica, migrantov, čo chcú poberať dávky a brať nám prácu,...). Ich cieľom je, aby sme sa naučili vážiť si maličkosti a postúpili na evolučný stupeň zodpovednej občianskej spoločnosti!

O migrantoch

Pri jednej spomenutej téme ešte ostaňme. Migranti. Valia sa sem v obrovských vlnách! Chcú nám ukradnúť prácu, ktorú nechceme robiť.Chcú zmeniť naše zvyky a tradície, ktoré tu všetci do bodky dodržiavame. Chcú obchytkávať deti, čo je doména černokňaž....pardon za lapsus linguae, kňazov som chcel povedať. Chcú brať naše opulentne vysoké dávky, ktoré zabezpečujú náš tradičný raj na zemi.

Alebo....čo ak nám ich obrezaní venušoaziasti posielajú len a len preto, aby sa naše rasy premiešali? V spleti všetkých možných farieb a tvarov prestane hrať rasa a pôvod úlohu, a tak sa konečne budeme môcť stať proste Pozemšťanmi. Absencia konfliktov povedie k prevedeniu zdrojov do vedy a čoskoro osídlime vesmír, čo sa však zrejme nepáči Psovitým Klingonom zo Zbrojiraxu, ktorí sa obávajú rozpínavosti Slovansk....teda, pozemských, pravdaže...teda rozpínavosti Pozemšťanov, pretože vedia, že by proti korábu Perún I. nemali šancu.

O peniazoch

Korporácie z nás len vyciciavajú peniaze za nekvalitný tovar, ktorý vydrží iba tak dlho, ako platí záruka. Hodinu po jej skončení nám ukáže prostredníkom vulgárne gesto. Propagujú nám stále nové životné štýly, ktoré musíme skúsiť, predmety, ktoré musíme mať. Hrozbou spoločenského vylúčenia nám to všetko vnucujú, aby nás pripravili aj o posledné euro.
Ale možno....možno sa to všetko deje len pre naše vlastné dobro. Aby sme sa poučili a žilo sa nám ľahšie. Cieľom globálnych bohatých elít - ktoré už prišli na to, že peniaze nie sú odpoveď – je ochudobnenie planéty. Ale iba preto, aby si ľudstvo začalo uvedomovať, že tie skutočne hodnotné veci sa nedajú zaplatiť peniazmi. Veci sa môžu začať zlepšovať trebárs tým, že sa dohodnete so susedmi a v sobotu doobeda spolu upracete okolie bytovky a natriete preliezačky na detskom ihrisku. Vo vchode, kde bývam, k čomusi podobnému dochádza pravidelne, takže som to videl na vlastné oči. Len dúfam, že nám to nakoniec Darth Fico a jeho banda Sithuminátov neprekazia!

Ak vás napadajú ďalšie teórie, ráčte nás osvietiť v diskusii :-P

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Valach: Ak Petrovi niekto nepomáha a potom ho prešprintuje, divák to vidí

Dva roky za sebou priviedol Ján Valach ako tréner mužskej reprezentácie Petra Sagana k titulu majstra sveta.

DOMOV

Na smrti trojročného chlapca má podiel nemocnica, zle ho liečila

Úrad zistil, že nitrianska nemocnica v liečbe chlapca pochybila.


Už ste čítali?